Ivanka dhe Tiffany Trump urojnë presidentin për Ditën e Babait - Bota Sot
Ivanka dhe Tiffany Trump urojnë presidentin për Ditën e Babait

Mediale Vip

Ivanka dhe Tiffany Trump urojnë presidentin për Ditën e Babait

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 13:15
Ivanka dhe Tiffany

Dy vajzat e presidentit Trump, Ivanka dhe Tiffany, uruan babain e tyre duke postuar disa fotografi të tij në Instagram.

“Gëzuar Ditën e Babait për këta dy baballarë të mrekullueshëm,” u shpreh Ivanka Trump në komentin e fotos që kishte postuar në nder të babait të saj Donald Trump dhe burrit të saj Jared Kushner.

Disa momente më pas, Tiffany Trump postoi një fotografi në krahët e Presidentit duke shkruar: “Gëzuar Ditën e Babait. Të dua kaq shumë!”

Ndërsa Donald Trump Jr. ka vendosur të mos komentojë, por thjesht të publikojë një seri fotosh përkrah babait të tij.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera