Ky reper nga Kosova do të këndojë në të njejtën skenë me Dua Lipën - Bota Sot
Ky reper nga Kosova do të këndojë në të njejtën skenë me Dua Lipën

Mediale Vip

Ky reper nga Kosova do të këndojë në të njejtën skenë me Dua Lipën

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 20:48
Dua Lipa

Dua Lipa tashmë është bërë e ditur se do të këndojë në festivalin "Sunny Hill" në Prishtinë.

Përpos këngëtares me famë botërore, të pranishëm do të jenë edhe fytyra të njohura publike.

Në mesin e të cilëve është edhe reperi i famshëm, Ledri Vula i cili ka treguar se është pjesë e Sunny Hill Festival.

Postimi i fundit në Instagram tregon më hollësisht rreth koncertit që mbahet për tre ditë rresht, 10, 11 dhe 12 gusht.

Kjo lë të kuptohet që edhe Ledri do të këndojë në skenën e njejtë me artisten më të suksesshme shqiptare, Duan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera