Nuk është fotoshop, këto janë të pasmet bombastike të Bebe Rexhës - Bota Sot
Nuk është fotoshop, këto janë të pasmet bombastike të Bebe Rexhës

Mediale Vip

Nuk është fotoshop, këto janë të pasmet bombastike të Bebe Rexhës

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 21:24
Beba Rexha

Beba Rexha është njëra nga artistet më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Në rrjetet sociale e posaqërisht në atë Instagram ka mbi 5 milionë ndjekës për të cilët publikon imazhe të ndryshme.

E në këtë të fundit ajo vë në pah të pasmet bombastike e që thotë se nuk ka përdorur Fotoshop.

“Më falni më duhej me postu. Është e vërtetë. Nuk është Fotoshop. Po e kam fituar peshën. Jam njeri dhe më duhet të ha. Ju e dini çfarë: E dua **** time të trashë!!!!.”, ka shkruar ajo.

Nga ana tjetër ajo po shijon suksesin e albumit “Expectations” dhe këngës së fundit “I’m a mess”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera