Modelja e njohur: Zemra mal kur shoh Era Istrefin me ngjyra të flamurit midis Rusisë - Bota Sot
Modelja e njohur: Zemra mal kur shoh Era Istrefin me ngjyra të flamurit midis Rusisë

Mediale Vip

Modelja e njohur: Zemra mal kur shoh Era Istrefin me ngjyra të flamurit midis Rusisë

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 11:38
Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam

Dje është përmbyllur Kampionati Botëror "Russia 2018".

Në ceremoninë përmbyllëse ka performuar Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it up”.

Natyrisht që pjesëmarrja e Erës ka bërë krenarë gjithë shqiptarët, sidmos mesazhet që i ka dhënë nga atje.

Pasi përfundoi performancën, Era ka shijuar ndeshjen Francë-Kroaci nga afër, ndërsa ka ndarë edhe disa imazhe bashkë me ndjekësit.

Në një prej tyre, këngëtarja ka bërë simbolin e shqiponjës, madje është veshur me ngjyrat e flamurit shtetëror.

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj ka duartrokitur veprimin e saj, duke shkruar “Zemra Mal kur shof @eraistrefi me ngjyra te flamurit midis Rusise”. 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera