Aktorja dhe këngëtarja e famshme po shërohet nga droga - Bota Sot
Aktorja dhe këngëtarja e famshme po shërohet nga droga

Mediale Vip

Aktorja dhe këngëtarja e famshme po shërohet nga droga

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 19:04
Demi Lovato

Aktorja dhe këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato është parë dje duke lënë objektin e rehabilitimit nga droga. Ajo është fotografuar duke u bërë gati për udhëtimin në Chicago.

Lovato ka marrë urdhërin nga mjekët që të përjetojë qetësinë për disa ditë duke fluturuar me aeroplan privat.

Demi do të jetë në Çikago për disa ditë për trajtim dhe pastaj do të fluturojë për t’u kthyer në qendrën e rehabilitimit ku ka qenë që prej të shtunës së kaluar. Ajo ishte pranë vdekjes nga mbidoza.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...