Pas 4 viteve, Nicki Minaj sjell albumin e ri “Mbretëresha” - Bota Sot
Pas 4 viteve, Nicki Minaj sjell albumin e ri “Mbretëresha”

Mediale Vip

Pas 4 viteve, Nicki Minaj sjell albumin e ri “Mbretëresha”

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 20:18
Nicki Minaj

Reperja e njohur, Nicki Minaj ka lansuar albumin e ri.

Pas shtyerjes së datës së lansimit disa herë Minaj më në fund bëri debutimin e albumit “Mbretëresha”, të premten.

Është albumi i parë i Minaj që nga 2014 “The Pinkprint.”

Koleksioni përmban disa bashkëpunime, duke përfshirë “Rich Sex” me Lil Wayne dhe “Majesty”, me Eminem dhe Labrinth.

Në këngën “Dreams Barbie”, Minaj synon rappers Meek Mill, Desiigner dhe Young Thug. Minaj kishte lëshuar më parë këngën “Bed” me Ariana Grande dhe “Chun-Li”.

Pritet që albumi i ri i Nickit të pëlqehet nga publiku dhe fansat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...