Kylie Jenner merr dhurata të çmuara nga i dashuri Travis Scott - Bota Sot
Kylie Jenner merr dhurata të çmuara nga i dashuri Travis Scott

Mediale Vip

Kylie Jenner merr dhurata të çmuara nga i dashuri Travis Scott

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 08:27
Kylie Jenner

Kylie Jenner është zgjuar në mëngjes e rrethuar me mijëra trëndafila përreth dhe një veturë luksoze. Këto dhurata ia bëri i dashuri i saj, Travis Scott, për ditëlindjen e saj të 21-të.

Një video që ylli i mediave sociale  e publikoi në Snapchat, shihen trëndafilat dhe vetura e modelit Rolls Royce.

“E zgjuar në një përrallë të vogël. Faleminderit i dashur”, ka shkruar ajo.

Ndërsa reperi e ka publikuar veturën luksoze edhe në llogarinë e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...