Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës - Bota Sot
Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Mediale Vip

Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 13:36
Luana Vjollca

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë. 

Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj.

Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar, por munguan dhe shumë të tjerë që askush nuk e priste se nuk do të gjendeshin në këtë ceremoni. 

Nga publikimet e rrjetetve sociale  u pa se e pranishme ishte dhe Luana Vjollca me Getoarin. Ajo që nuk u duk në asnjë cep ishte Marina.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera