Meghan Trainor shtyn lansimin e albumit të ri - Bota Sot
Meghan Trainor shtyn lansimin e albumit të ri

Mediale Vip

Meghan Trainor shtyn lansimin e albumit të ri

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 18:03
Meghan Trainor

Menaxhmenti i Meghan Trainor refuzoi të lëshojë albumin e saj të ri.

Këngëtarja e hitit "All About That Bass" njoftoi së fundmi se kishte vendosur të shtynte 'Treat I Myself', i cili duhej të vinte më 31 gusht, pasi ajo ende po shkruante këngë dhe pranoi se ishte një vendim kolektiv mes saj dhe ekipit.

"Unë thjesht vazhdoj të shkruaj këngë dhe menaxhmenti im jemi pajtuar që nuk mund të ndalemi vetëm këtu. Ne nuk mund ta hedhim vetëm atë që kemi. Tani jam shumë krijuese dhe jam frymëzuar aq shumë nga artistë të tjerë”, tha këngëtarja 24-vjeçare për 'Entertainment Tonight'.

Ajo beson se krijimi i saj filloi pasi u fejua me partnerin e saj Daryl Sabara në dhjetor dhe aplikoi për anëtare të jurisë në emisionin "The Four".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera