E veshur me të bardha Luana paralajmëron diçka të madhe - Bota Sot
E veshur me të bardha Luana paralajmëron diçka të madhe

Mediale Vip

E veshur me të bardha Luana paralajmëron diçka të madhe

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 07:28
Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere përmes koncerteve të saj.

Por duket se projektet për të nuk kanë të ndalur. Luana ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën e shohim tërësisht të veshur më të bardha dhe ku paralajmëron diçka të madhe. “Nuk ka kohë as për të fjetur, dicka e madh po vjen”, shkruan Luana krahas videos në rrjete sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...