Fotoja e parë e letërnjoftimit të “Orahnit”, nuk do ta njihni - Bota Sot
Fotoja e parë e letërnjoftimit të “Orahnit”, nuk do ta njihni

Mediale Vip

Fotoja e parë e letërnjoftimit të “Orahnit”, nuk do ta njihni

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 09:07
Aktori i njohur “Fatmir Spahiu”

Aktori i njohur “Fatmir Spahiu” i njohur për rolin e tij si “Orahni” është prej më të njohurve në botën e artit për rolet e tij humoristike.

Jo vetëm para kamerave por aktori është shumë qesharak edhe në jetën reale.

Ai është aktivë në rrjetet sociale me postime. Së fundmi ai postoj një foto nga rinia e tij, saktësisht foton e parë të letërnjoftimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trishtim u kon mu fotografu per leternjoftim! 17 vjeçar, dokumenti i pare dhe i fundit nga ishi...????

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu) on

“Trishtim u kon mu fotografu per leternjoftim! 17 vjeçar, dokumenti i pare dhe i fundit nga ishi…” shkroi Fatmir Spahiu në postimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera