Fitime kolosale për Jay Z - Bota Sot
Fitime kolosale për Jay Z

Mediale Vip

Fitime kolosale për Jay Z

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:58
Jay Z

Deri tani në krye qëndronte Puff Daddy, por për 2018 Jay-Z merr fronin si mbreti i muzikës rep. Revista “Forbes” ka publikuar të dhenat, duke renditur bashkëshortin e divës së muzikës pop Beyonce si këngetarin rep me fitimet me të mëdha për këtë vit, 76.5 milionë Dollarë.

Në fitimet e tij kolosale ka ndikuar albumi i tij i fundit “4:44”  dhe turi botëror bashkë me Beyonce. Puff Daddy zbret në vendin e dytë me 64 milionë Dollarë, i pasuar nga Kendrick Lamar me 58 milionë Dollarë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera