Beqar a në lidhje? Majk thyen heshtjen - Bota Sot
Beqar a në lidhje? Majk thyen heshtjen

Mediale Vip

Beqar a në lidhje? Majk thyen heshtjen

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 08:23
Majk

Këngëtari shumë i përfolur kohëve të fundit për lidhjet e tij, ka sqaruar njëherë e mirë statusin e tanishëm të tij.

Gjatë një interviste për Prive, Majk ka folur edhe për jetën private madje e konfirmoi se është single.

Lidhja e tij disa muajshe me Melita Nushin ka përfunduar dhe tashmë këngëtari është beqar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera