Çfarë po përgatit sërish Tuna? - Bota Sot
Çfarë po përgatit sërish Tuna?

Mediale Vip

Çfarë po përgatit sërish Tuna?

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 17:16
Tuna Sejdiu

Tuna Sejdiu u kthye në botën e muzikës pas një pauze të gjatë që kishte pas lindjes së djalit.

Tuna vendosi që të kthehej me projektin ‘Chonga’.

Por siç duket ajo po zien sërish diçka të re. Në një fotografi të fundit Tuna shihet e grimuar në mënyrë glamuroze dhe duket për mrekulli, sigurisht si gjithmonë në fokus me sy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera