Anxhelina për projektin e ri kthehet në Shqipëri, duket çdo ditë e më e bukur - Bota Sot
Anxhelina për projektin e ri kthehet në Shqipëri, duket çdo ditë e më e bukur

Mediale Vip

Anxhelina për projektin e ri kthehet në Shqipëri, duket çdo ditë e më e bukur

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 23:48
Anxhelina

Anxhelina padyshim është ndër shqiptaret më të bukura dhe më të njohura në botë, sidomos në Amerikë.

Sukseset e saj janë të njëpasnjëshme sidomos në botën e modelimit përderisa ajo shumë shpejtë pritet të publikojë edhe këngën e saj të parë.

Gjatë këtyre ditëve ajo po shëtit në Shqipëri, saktësisht në rrugët e Tiranës ku sigurisht po xhiron edhe pjesë të vidoeklipit. Padyshim se ajo duket fantastike në secilën prej fotografive të publikuara së fundi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...