Vildane Zeneli pozon me gjoks krejtësisht të zhveshur - Bota Sot
Vildane Zeneli pozon me gjoks krejtësisht të zhveshur

Mediale Vip

Vildane Zeneli pozon me gjoks krejtësisht të zhveshur

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 22:51
Vildane Zeneli

Modelja shqiptare cila jeton në Amerikë erdhi këtë verë shumë herë në Kosovë dhe Shqipëri.

Madje ajo ka realizuar edhe disa projekte përgjatë këtij qëndrimi.

Ndër të tjerash Vildanja realizoi edhe një set fotografish, sigurisht shumë artistike.

Këtë herë ajo ka zbuluar thuajse gjithë trupin, për të pozuar para aparatit, e ku duket shumë seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera