8 vite nga përvjetori i fejesës, nuk do t’i besoni fjalët e Albertit për Besën - Bota Sot
8 vite nga përvjetori i fejesës, nuk do t’i besoni fjalët e Albertit për Besën

Mediale Vip

8 vite nga përvjetori i fejesës, nuk do t’i besoni fjalët e Albertit për Besën

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 22:59
Albert Krasniqi dhe Besa Gashi

Biznismeni i njohur shqiptar, Albert Krasniqi dhe ish-miss Kosova, Besa Gashi vazhdojnë të jenë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Duke qenë se janë aktiv në rrjete sociale dyshja shpesh publikojnë imazhe pranë njërit-tjetrit.

Në foton e fundit të publikuar nga Alberti ai tregon se sot festojnë një ditë të veçantë, përvjetorin e fejesës së tyre.

“10.10.10 jena feju paramendo hala pe du, Gëzuar 8 vite bashkë dashuri”, është mbishkrimi që Alberti ia ka vënë imazheve.

Nga dashuria e tyre e pastër ata tashmë kanë edhe një vajzë të quajtur Kjara, e cila e ka trashëguar bukurinë nga e ëma.

Besa, ndonëse është bërë nënë, trupi i bukuroshes kosovare vazhdon të jetë ndër më të lakmuarit nga femrat.

Theksojmë se Alberti dhe Besa komentohen vazhdimisht nga mediat si për jetën luksoze e po ashtu edhe për paraqitjet e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera