Dua Lipa si Rihanna, befason Jimmy Kimmelin në dhomën e gjumit - Bota Sot
Dua Lipa si Rihanna, befason Jimmy Kimmelin në dhomën e gjumit

Mediale Vip

Dua Lipa si Rihanna, befason Jimmy Kimmelin në dhomën e gjumit

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 23:08
Dua Lipa

Dua Lipa ka befasuar prezantuesin e njohur amerikan, Jimmy Kimmel, me një performancë të hitit të saj të fundit “Electricity” duke i hyrë në dhomën e gjumit Kimmelit.

Gruaja e komedianit, Molly McNearney, e organizoi gjithë befasinë, që është e ngjashme me atë që më parë bënë Rihanna, Britney Spears e Miley Cyrus.

Këngëtarja kosovare performon bashkë me disa valltarë tjerë dhe për një moment hipën edhe në shtratin e amerikanit që zgjohet nga gjumi dhe mbetet tërësisht i shtangur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera