Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards” - Bota Sot
Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

Mediale Vip

Nëna e Ritës, krenare për paraqitjen glamuroze të vajzës së saj në “American Music Awards”

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:12
Rita dhe Vera Ora

Natën e 9-të Tetorit, këngëtarja Rita Ora ishte pjesëmarrëse në një ndër ngjarjet më të mëdha të muzikës, 'American Music Awards'.

Ndonëse nuk ishte e nominuar për asnjë çmim, vetë paraqitja e Ritës në tabetën e kuqe të këtij eventi e bëri nënën e saj të ndihet krenare.

 

@ritaora absolutely gorgeous on the red carpet ???? #amas #proudmom

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Rita së bashku me Constance Wu, ato prezantuan në skenën e AMA çmimin “Dueti/Grupi më i mirë i zhanrit Pop/Rock”, çmim të cilin e fituan grupi Migos.

Vera Ora në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto të vajzës së saj.

”Rita Ora absolutisht e mrekullueshme në tapetin e kuq, nënë krenare”, ishin fjalët e Verës pranë postimit.

Duhet kujtuar se të pranishme në ‘AMA’ ishin edhe Dua Lipa e Bebe Rexha të cilat kanë qenë të nominuara por nuk fituan asnjë çmim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera