Enca publikon sot duetin me Don Phenom - Bota Sot
Enca publikon sot duetin me Don Phenom

Mediale Vip

Enca publikon sot duetin me Don Phenom

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 06:41
Enca Haxhia

Enca ka konfirmuar ditën e lansimit të projektit të saj të ri.

E premtja është e rezervuar për dy yjet e muzikës hip hop dhe pop.

Enca që vjen pas dy këngëve jo aq të suksesshme kërkon ta gjejë veten te anëtari i TBA.

Don Phenom pati një verë të shkëlqyer me hitin “Columbiana” duke ndihmuar edhe Taynan në katapultim skenik.

Don Phenom pati një turne me shumë koncerte në mbarë trojet shqiptare.

Enca ka paralajmëruar këtë këngë tash e sa kohë, duke publikuar skena provokative të klipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera