Pas Noizyt, Stresi bën postimin thumbues: Në tregimet e nxënësve jam personazhi kryesor - Bota Sot
Pas Noizyt, Stresi bën postimin thumbues: Në tregimet e nxënësve jam personazhi kryesor

Mediale Vip

Pas Noizyt, Stresi bën postimin thumbues: Në tregimet e nxënësve jam personazhi kryesor

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 11:58
Noizy dhe Stresi

Një ditë më parë reperi më i sukseshëm shqiptar publikoi një foto në Instastory ku shihej se ai ishte bërë pjesë e teksteve shkollore.

“Në tekste shkollorë”,- shkruante Noizy krahas fotos ku shihej teksti që duheshin plotësuar vendet bosh: “Noizy është __ më i njohur për të rinjtë shqiptar. Ai lindi në qytetin e ___. Disa nga këngët e tij janë:____”

Mirëpo menjëherë pas këtij postimi ka qenë rivali i reperit Rigels Rajku, Arkimed Lushaj ai që ka publikuar një postim të ngjashëm. I njohur si Stresi, reperi ka publikuar një foto ku shihet një tekst shkollor që tregon histori për të.

“Tregojnë tregime nxënësve, ndër ta personazhi Stresi, hahata happy,”- shkruan ai krahas fotos. Ta ketë bërë për thumbim?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera