Tuna publikon videot që nuk janë parë nga publiku të skenave të nxehta me Vildanën - Bota Sot
Tuna publikon videot që nuk janë parë nga publiku të skenave të nxehta me Vildanën

Mediale Vip

Tuna publikon videot që nuk janë parë nga publiku të skenave të nxehta me Vildanën

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 10:13
Tuna publikon videot që nuk janë parë nga publiku të skenave të nxehta me Vildanën

Dy ditë më parë Tuna dhe Seveni publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Maria’ një këngë që u pëlqye shumë dhe u komentua shumë pë rshkak të skenave të nxehta.

Protagoniste në klip ishte dhe modelja Vildane Zeneli ku ajo shfaqej në shtrat me Tunën dhe lëvizjet e tyre provokuese bënë të çmendet rrjeti.

Image

Mirëpo në klip është dhënë pak nga ajo çfarë është rregjistruar.

Tuna ka publikuar në Instastory gjatë xhirimeve ku shfaqet shumë seksi teksa performon me Vildanen.

Disa nga momente mund t’i shihni në fotot e mëposhtme të shkëpututa nga xhirimet e klipit.

   

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera