Në mes të sherrit mes Jonida Maliqit dhe Encës, ndërhyn një tjetër pornostare. Ja çfarë thotë...! - Bota Sot
Në mes të sherrit mes Jonida Maliqit dhe Encës, ndërhyn një tjetër pornostare. Ja çfarë thotë...!

Mediale Vip

Në mes të sherrit mes Jonida Maliqit dhe Encës, ndërhyn një tjetër pornostare. Ja çfarë thotë...!

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 23:50
Enca, Jonida, Kendra

Së fundmi Jonida Maliqi bëri një deklaratë shumë të fortë për kolegen e saj Enca. Ajo u shpreh se nuk i pëlqente mënyra se si ajo vishej. “Asgjë personale, thjesht visual,”- u shpreh Jonida.

Mesa duket këtë deklaratë Enca se ka pritur aspak mirë. Vetëm pak sekonda më parë këngëtarja ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale.

“Nëse ti nuk më pëlqen, kujt po i han,”- shkruan Enca krahas fotos ku shihet e veshur me një kostum të zi sportiv, që i ekspozon komplet gjoksin.

Krahas shumë komenteve, Enca mori një koment edhe nga një tjetër pornostare, jo më Kendra Lust, por tani nga Brittanya Razavi e cila i thotë “So hot baby” dhe Enca ia ktheu: “Thank you sexy”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera