Kim i përgjigjet Kanye për shtatë fëmijët: Jo falemnderit! - Bota Sot
Kim i përgjigjet Kanye për shtatë fëmijët: Jo falemnderit!

Mediale Vip

Kim i përgjigjet Kanye për shtatë fëmijët: Jo falemnderit!

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 10:47
Kim Kardashian dhe Kanye West me fëmijët

Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkëshortja e reperit të njohur Kanye West, është tronditur nga deklarimet e burrit të saj se ai do të ketë me të një total prej shtatë fëmijësh.

Këto deklarime Kanye West i dha gjatë një bisede me presidentin e Ugandës, Yoweri Museveni, por se sipas mediave të huaja Kim ka mbetur e shtangur dhe e befasuar nga deklarimet e burrit të saj.

37 vjeçarja madje i është përgjigjur burrit të saj duke thënë ”Jo falemnderit!”, pasi ajo nuk do që të jetë nënë e shtatë fëmijëve.

”Nuk më pëlqen të kem shtatë fëmijë”, ka thënë tutje Kim Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...