Tuna zbulon tatuazhin në të pasme, ja çfarë ka shkruar - Bota Sot
Tuna zbulon tatuazhin në të pasme, ja çfarë ka shkruar

Mediale Vip

Tuna zbulon tatuazhin në të pasme, ja çfarë ka shkruar

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 20:27
Tuna Sejdiu

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi ka bërë një tatuazh në të pasme dhe ka arritur ta fshehë më së miri.

Këngëtarja e hitit “Chonga” ka publikuar në “Instastory” një fotografi ku tregon pikërisht këtë tatuazh.

Është fjala “blow” që Tuna ka zgjedhur që të shkruaj në trupin e saj, që në shqip do të thotë “fryj”.

Gjithashtu në foto këngëtarja shkruan edhe “TBT Bermuda”, që lë të kuptohet se ky tatuazh mund të jetë realizuar gjatës kohës që këngëtarja realizoi klipin me të njëjtin emër në vitin 2016.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera