Djali i Alisia Silverstone nuk sëmurët kurrë për shkak se është vegjetarian

Mediale Vip

Djali i Alisia Silverstone nuk sëmurët kurrë për shkak se është vegjetarian

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 07:46
Alicia Silverstone

Alicia Silverstone ka folur për shëndetin e mirë të djalit të saj, për shkak të dietës së tij.

Gjatë një interviste së fundmi, 42-vjeçara zbuloi se djali i saj shtatëvjeçar, Bear Blu, ka shmangur sëmundjet në sajë të mënyrës së jetesës së tij si vegan.

‘Ai kurrë nuk ka marrë ilaçe’, tha Alicia për Page Six.

‘Ai mund të ketë ndonjë virus por kurrë më tepër se kaq. Dy herë në jetën e tij më ka thënë ‘mami nuk jam mirë’ dhe ishte vetëm për disa orë’.

Alicia është vegjetariane për më shumë se dy dekada.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat