‘Ke nis vallen e prostitucionit’, Fjolla Morinës nuk i del inati me Adelina Ismajlin - Bota Sot
‘Ke nis vallen e prostitucionit’, Fjolla Morinës nuk i del inati me Adelina Ismajlin

Mediale Vip

‘Ke nis vallen e prostitucionit’, Fjolla Morinës nuk i del inati me Adelina Ismajlin

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 10:28
Fjolla Morina, Adelina Ismaili

Vitin e kaluar u komentua shumë përplasja e Fjolla Morinës me Adelina Ismajlin pas një deklarate të kësaj të fundit.

Adelina ishte shtatzënë asokohe dhe në një intervistë u shpreh se estrada është kthyer në ‘prostitucion dhe shpërlarje parash’.

Ishte Fjolla ajo që reagoi pas kësaj deklarate me një postim në Instastory ku shkruante:

"Po harron që ti je ajo që ia ka nis vallen e prostitucionit, n.q.s mendon që muzika është kthy në prostitucion. Edhe moter qetësohu pak se je me fëmijë në bark. Po ta them si nënë që jam. Jo kaq inat se të bën dëm për shëndetin tënd e të fëmiut'.

Image

Mirëpo siç duket Fjollës nuk i ka dalur akoma inati edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë, pasi dhe në emisionin ‘Shiko kush luan’e pyetur se cila këngëtare ka më shumë operacione plastike ajo përmëndi emrin e Adelina Ismajlit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera