Lëkundje të fuqishme nga tërmeti, qytetarët nga Mitrovica ndajnë video

Mitrovica

Lëkundje të fuqishme nga tërmeti, qytetarët nga Mitrovica ndajnë video

Më: 15 janar 2020 Në ora: 18:28
Pamje nga video

Dy tërmete kanë goditur Kosovën para rreth gjysmë ore.

Tërmetet me shkallë të rihterit 4.3 dhe 3.8 me epiqendër në veri të Kosovës kanë lëkundur edhe Shqipërinë dhe Serbinë.

Lëkundjet kanë qenë më të ndjeshme në rajonin e Mitrovicës.

Qytetarët atje kanë publikuar video në të cilat mund të vërehen lëkundjet e forta të tërmetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat