Agim Bahtiri do të bëhet si Albin Kurti, thirr mbledhje urgjente për të shkarkuar drejtorët - Bota Sot
Agim Bahtiri do të bëhet si Albin Kurti, thirr mbledhje urgjente për të shkarkuar drejtorët

Mitrovica

Agim Bahtiri do të bëhet si Albin Kurti, thirr mbledhje urgjente për të shkarkuar drejtorët

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:51
Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, thërret mbledhje urgjente sot në ora 21:00 të mbrëmjes.

Sipas disa informatave që ka konfirmuar një faqe në Facebook “Jepi Zë”, kjo mbledhje është thirrur për t’u mbajtur sot për shkak se do të bëhen shkarkime të drejtorëve.

Por se kush do të shkarkohet nga pozita do të ju mbajm të informuar në ndërkohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat