U godit disa herë me thikë nga djali, babai nga Mitrovica merr lëndime të rënda trupore

Mitrovica

U godit disa herë me thikë nga djali, babai nga Mitrovica merr lëndime të rënda trupore

Më: 6 mars 2021 Në ora: 11:45
Ilustrim

Babai nga Mitrovica që u ther me thikë nga djali i tij, ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Sipas policisë, djali sulmoi babanë e tij duke e goditur disa herë me thikë.

I Njëjti raportohet se është me probleme mendore dhe është arrestuar nga Policia.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht babanë e tij viktimën mashkull kosovar duke e goditur me thikë disa herë. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor. Sipas viktimës i dyshuari ka probleme mendore. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thekson raporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat