Ish-kandidati i VV-së: Tragjikomedi rikandidimi i Bahtirit, duhet ikur nga ky vend

Mitrovica

Ish-kandidati i VV-së: Tragjikomedi rikandidimi i Bahtirit, duhet ikur nga ky vend

Më: 15 gusht 2021 Në ora: 08:11
Agim Bahtiri

Ish-kandidati për kryetar të Mitrovicës, Fehmi Ferati ka reaguar pas zyrtarizimit të kandidaturës së Agim Bahtirit për kryetar të kësaj komune.

Ferati në llogarinë e tij në Facebook e ka quajtur tragjikomedi rikandidimin e Bahtirit për të parin e Mitrovicës.

Ai thotë se kjo është një arsye më shumë për të ikur nga ky vend.

“Në tragjikomedinë Gima & VV, komikja është Gima e tragjikja janë votuesit dhe “demonkracia e Orëellit”! Prandaj duhet ikur nga ky vend”, ka shkruar Ferati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat