Bahtiri e Haxhiu takohen më banorë të Shipolit, marrin përkrahje masive për zgjedhjet e 17 tetorit

Mitrovica

Bahtiri e Haxhiu takohen më banorë të Shipolit, marrin përkrahje masive për zgjedhjet e 17 tetorit

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 20:28
Pamje nga takimi

Kryetari i komunës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri së bashku me ministren e Ministrisë së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, kanë takuar banorët e lagjes Shipol të Mitrovicës, ku morën përkrahje për zgjedhjet e 17 tetorit.

Postimi i Agim Bahtirit:

Sot na u bashkua ministrja e Ministrisë së Drejtësisë, Albulena Haxhiu tubimin tonë në Shipol, ku morëm përkrahje masive në këtë aktivitet të organizuar nga kandidati për asambleist, Hysen Muzliukaj

Për tetë vite s’kemi lënë derë në qeveri pa trokitur dhe nuk hapeshin. Kemi punuar pa përkrahje dhe arritëm shumë.

Sot kemi Qeverinë e Kosovës mbrapa krahëve dhe do të bashkëqeverisim me qytetarët për ta zhvilluar Mitrovicën!

LVV 144 | AB +4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat