Mbahet mbledhja inauguruese e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës - Bota Sot
Mbahet mbledhja inauguruese e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës

Mitrovica

Mbahet mbledhja inauguruese e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës

Më: 18 dhjetor 2017 Në ora: 08:53
Komuna e Mitrovices

Sot do të mbahet mbledhja inauguruese e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës, ku në rend dite është betimi i anëtarëve të Kuvendit të Komunës dhe betimi i kryetarit të  komunës.

Betimi i anëtarëve të Kuvendit të Komunës dhe betimi i kryetarit të komunës do të bëhet në ora 11:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat