Ky ilaç i ka shokuar dhe mjekët: Kjo masë rigjallëron eshtrat dhe nyjat - Bota Sot
Ky ilaç i ka shokuar dhe mjekët: Kjo masë rigjallëron eshtrat dhe nyjat

Mjekësi alternative

Ky ilaç i ka shokuar dhe mjekët: Kjo masë rigjallëron eshtrat dhe nyjat

Më: 7 maj 2019 Në ora: 09:49
Ilustrim

Shumë persona vuajnë nga problemet e shumta me eshtrat dhe nyjat. Dikujt mukoza kërcet eshtrat, dikujt i shkaktojnë dhimbje, po ashtu dhe nyjat.

Këtu ju paraqesim një ilaç natyral, i cili ndikon në zgjedhjen e këtyre problemeve. Është i thjeshtë për ta përgatitur, e më mirë të përdorni një ilaç si ky sesa të përdorni preparate të shtrenjta përplot me materie të dëmshme. Ndikon mirë në shëndetin në përgjithësi.

Përbërësit e nevojshëm: 1 kg mjaltë; 50 g fara të kungullit; 3 lugë rrush pa fara; -50 g fara të lulediellit; 50 g kokrra gruri; 10 lugë fara të lirit. Mënyra e përgatitjes: Të gjithë përbërësit i përzieni në një enë të madhe dhe më pas e zhvendosni në një kavanoz.

Kavanozin e mbyllni mirë dhe e mbani në frigorifer. Mënyra e përdorimit: Merrni nga një lugë të këtij ilaçit, para drekës dhe darkës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat