Njihuni me Rapunzelën e vërtetë me flokë të gjata gati 2 metra - Bota Sot
Njihuni me Rapunzelën e vërtetë me flokë të gjata gati 2 metra

Ndryshe

Njihuni me Rapunzelën e vërtetë me flokë të gjata gati 2 metra

Më: 31 janar 2019 Në ora: 07:51
Alena Kravchenko

Kjo është Rapunzela e jetës reale pasi flokët e saj janë të gjata gati 2 metra. Alena Kravchenko nga Ukraina i ka prerë flokët për herë të fundit kur ishte 5 vjece.

33-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve dhe është bërë e njohur pasi kudo që shkon, e quajnë Rapunzel.

"Sa herë që njerëzit shohin flokët e mia, mbeten të habitur. Ndihem krenare kur njerëzit më quajnë Rapunzel", tha Alena.

Ajo ia dedikon të gjithë bukurinë dhe famën nënës së saj Angela, e cila e bindi që të mos i priste flokët për 28 vite.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...