E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet - Bota Sot
E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

Ndryshe

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

Më: 12 mars 2019 Në ora: 11:42
Ilustrim

Saudi Airlines ishte nisur në fluturim nga Jeddah, Arabinë Saudite, për në Kuala Lumpur, Malajzi.

Por nëna u kujtua në avion se kishte lënë fëmijën në terminal dhe i kërkoi pilotëve te ktheheshin për ta marrë.

Piloti i kërkoi kontrollorëve të trafikut ajror leje për t'u kthyer në aeroport, përcjell Ora News.

Rrethanat në të cilat nëna harroi fëmijën në aeroport janë të paqarta.

Dhe kjo çoi në vonesën e fluturimit në 45 minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...