Postieri që pozon për foto me secilin qen që e sheh në rrugë - Bota Sot
Postieri që pozon për foto me secilin qen që e sheh në rrugë

Ndryshe

Postieri që pozon për foto me secilin qen që e sheh në rrugë

Më: 3 prill 2019 Në ora: 15:51
Foto

E nje postier i UPS dallon, ngase bën edhe diçka tjetër.

Jason Hardesty, puna e të cilin bën që ai të përshkojë shpesh rrugët e New Orleans, ndalon dhe bën foto me secilin qen që e takon në rrugë apo në shtëpitë ku bën dërgesat.

Ai e përshkruan veten si “një postier i UPS që argëtohet lehtësisht”, dhe kjo është evidente në fotot që ai poston në Instagram.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...