E harron të ndezur kamerën në shtëpi, filmohet gruaja e tij duke e tradhtuar me shokun e ngushtë - Bota Sot
E harron të ndezur kamerën në shtëpi, filmohet gruaja e tij duke e tradhtuar me shokun e ngushtë

Ndryshe

E harron të ndezur kamerën në shtëpi, filmohet gruaja e tij duke e tradhtuar me shokun e ngushtë

Më: 9 prill 2019 Në ora: 20:08
Pamje nga video

Një burrë në Kinë ka zënë gruan e tij me të cilën për 20 vite ishte i martuar, duke e tradhtuar me shokun e tij të ngushtë, e gjitha ndodhi pasi kishte harruar kamerën e ndezur brenda shtëpisë.

Kamera ka filmuar gruan duke e tradhtuar burrin me mikun e tij të ngushtë, kurse burri i dëshpëruar ka deklaruar se pamjet e filmuara nga kamera kanë tejkaluar pritjet e tij.

Ai e kishte lënë kamerën në shtëpi duke menduar se ishte thyer dhe nuk punonte më.

E videoja është publikuar këto ditë nga burri i identifikuar vetëm Yang.

Yang nga qyteti kinez Mudanjiang, pretendon se videoja ishte filmuar në gusht të vitit 2016, dhe se në vitin 2018 është shkurorëzuar nga gruaja e identifikuar si Cui Hua si rezultat i tradhtisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...