Qeverisë i aktivizohen padashur filtrat e Facebook në konferencë “live” - Bota Sot
Qeverisë i aktivizohen padashur filtrat e Facebook në konferencë “live”

Ndryshe

Qeverisë i aktivizohen padashur filtrat e Facebook në konferencë “live”

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 20:19
Pamje nga vendi i ngjarjes

Partia qeverisëse kërkoi falje pasi transmetimi i konferencës për shtyp në Facebook përfundoi me një gafë.

Dikush kishte futur pa dashur filtrat, dhe zyrtarët seriozë të partisë në pushtet, në Pakistan, nisën të shfaqen me veshë dhe mustaqe macesh, teksa videoja transmetohej drejtpërsëdrejti.

Partia (PTI) tha se filtrat u hoqën brenda pak minutash, dhe se janë marrë të gjitha masat që probleme të tilla të shmangen në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...