Momenti kur nëna bën gati për gjumë katër fëmijë – këtë video e kanë parë miliona njerëz - Bota Sot
Momenti kur nëna bën gati për gjumë katër fëmijë – këtë video e kanë parë miliona njerëz

Ndryshe

Momenti kur nëna bën gati për gjumë katër fëmijë – këtë video e kanë parë miliona njerëz

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 10:42
Pamje nga video

Profesioni” më i vështirë është pa diskutim të jesh nënë, aq më tepër nënë e katër fëmijëve

Dan Gibson dhe Corrie-Lynn Whyte janë prindër të katër fëmijëve. Koha kur është xhiruar video ishte kur vajza ishte 2-vjeçare dhe trinjakët 8-muajsh.

Videoja tregon përpjekjet e saj duke përgatitur fëmijët për gjumë dhe vështirësitë që kalon pasi ata nuk reshtin së lëvizuri lart e poshtë.

Megjithatë Corrie nuk e humbet për asnjë moment buzëqeshjen dhe duket se e realizon me sukses të madh misionin e saj si nënë.

Ata janë pasqyruar dhe në gazetën e përditshme kanadeze, TorontoStar me titull “Bebet para gjumit, thyejnë rekord në internet”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...