Gjëra të çmendura që kanë bërë turistët - Bota Sot
Gjëra të çmendura që kanë bërë turistët

Ndryshe

Gjëra të çmendura që kanë bërë turistët

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 22:12
Foto

Ne të gjithë i duam llojet e ndryshme të turizmit, dhe ndërsa disa prej nesh preferojnë bregdetin, të tjerët shpenzojnë kohën e tyre për të zbuluar muzetë lokale.

Por ka disa njerëz që thjesht nuk mund të imagjinojnë pushimet e tyre pa testuar guximin e tyre.

Nëse jeni një nga të ashtuquajturat djaj të guximshëm, duke ecur në një dërrasë të ngushtë në male ose duke u larguar nga një helikopter drejt në zemër të një vullkani aktiv mund të jetë vetëm ajo që ju nevojitet për një pushim të përsosur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...