Nuk gjeti shoqëruese, djali merr macen në mbrëmjen e maturës - Bota Sot
Nuk gjeti shoqëruese, djali merr macen në mbrëmjen e maturës

Ndryshe

Nuk gjeti shoqëruese, djali merr macen në mbrëmjen e maturës

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 23:49
Djali merr macen në mbrëmjen e maturës

Një djalë i ri, i cili nuk mundi të gjente një shoqëruese për mbrëmjen e maturës, mori me vete macen e tij.

Po, ashtu siç e lexuat. Nëse ju duket e çuditshme, njihuni me Sam dhe shoqëruesen e tij, macen Ruby.

Kur Sam, nuk bindi asnjë vajzë ta shoqëronte, ai e dinte shumë mirë se kë do të merrte si shoqëruese.

Image

“Vëllai im mori macen. Mami i bleu asaj një fustan, që vëllai të kishte dikë me të cilën do të dilte fotografi”, tha motra e Sam për “Love Meow”.

E pikërisht, mënyra sesi macja e shikon Sam, të lë pa fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...