Shoqëria e rrallë e një qeni me një rosë - Bota Sot
Shoqëria e rrallë e një qeni me një rosë

Ndryshe

Shoqëria e rrallë e një qeni me një rosë

Më: 28 korrik 2019 Në ora: 13:09
Foto

Shoqëria nuk ka limite, moshë ose gjini. Por dy kafshë kanë vërtetuar se shoqëria nuk njeh kufi.

Një qen ka zënë shoqëri të ngushtë me një rosë. Rosa e cila u gjend me disa rosa tjera të braktisura nga nëna, ishin adoptuar nga një shtëpi. Nga të gjitha, vetëm njëra rosë ka arritur të shpëtojë, e për të është kujdesur qeni.

Tani ata të dy janë të pandashëm dhe shumë të dashur nga të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...