Gruaja incizon veten me telefon ndërkohë që po pësonte sulm në tru

Ndryshe

Gruaja incizon veten me telefon ndërkohë që po pësonte sulm në tru

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 13:20
Stacey Yepes

49-vjeçarja Stacey Yepes po kthehej me veturë në shtëpi pas punës kur papritmas filloi të humbasë kontrollin e automjetit.

Ajo e kuptoi se ishte një gjendje para goditjes në tru,  kështu që vendosi të përdorë celularin e saj për të regjistruar simptomat e saj  dhe për të ndihmuar të tjerët që ta kuptonin atë që ndodhë para një sulmi në tru dhe të kërkojnë sa më shpejt që të jetë e mundshme

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat