Shikoni se si një person rrah katër hajdutët të cilët u futën në shtëpinë e tij - Bota Sot
Shikoni se si një person rrah katër hajdutët të cilët u futën në shtëpinë e tij

Ndryshe

Shikoni se si një person rrah katër hajdutët të cilët u futën në shtëpinë e tij

Më: 25 shtator 2019 Në ora: 20:20
Pamje nga vidoja

Ky është momenti kur një pronar i guximshëm lufton me katër persona të armatosur me duart e tij gjatë një grabitje. Në pamjet që janë marrë nga kamerat e sigurisë në shtëpinë e tij, Asif Ali konfrontohet me hajnat e armatosur dhe i godet me grushte.

35 vjeçari arrinë të i largojë nga shtëpia por njëri prej tyre kthehet he e kërcënon me një kaçavidë. Por Ali vrapon deri në kuzhinë ku i merr dy thika dhe i largon përsëri hajdutët.

Ali tha për media se ai kishte gruan e tij në katin e dytë dhe e ndjente vetën të detyruar të i luftonte hajnat.

“Instiktet e mija morrën kontrollin. Unë vetëm po mundohesha të i largoja ata nga shtëpia ime”, ka thënë ai.

Këto janë pamjet të ardhura nga mediumi Daily Mail:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...