Gruaja vjedh gjësende të ndryshme nga shtëpia e 82 vjeçares, kamerat që i instaloi djali i saj zbuluan gjithçka! - Bota Sot
Gruaja vjedh gjësende të ndryshme nga shtëpia e 82 vjeçares, kamerat që i instaloi djali i saj zbuluan gjithçka!

Ndryshe

Gruaja vjedh gjësende të ndryshme nga shtëpia e 82 vjeçares, kamerat që i instaloi djali i saj zbuluan gjithçka!

Më: 22 janar 2020 Në ora: 22:12
Pamje nga videoja

Një grua është punësuar për tu kujdesur për një 82 vjeçare e cila vuan nga sëmundja e Alzheimerit.

Por, kjo e parë e ka keqpërdor shëndetin e kësaj të fundit, derisa i ka vjedhur para dhe gjësende të ndryshme nga shtëpia.

Punonjësa në fjalë nuk ndalet asnjëherë së kërkuari gjëra të ndryshme, dhe është kamera ajo e cila filmon atë duke vjedhur.

Por, kur djali i të moshuarës e kuptoi se po mungojnë paratë, ushqiim dhe disa gjëra tjera u detyrua tëvendos disa kamera në pjesë të ndryshme të shtëpisë për të kuptuar nëse ajo po vjedh ose jo.

Ajo nuk nguron të vjedhë para, bizhuteri, parfume e ushqime të ndryshme.   

Tani ajo po përballet në gjykatë për të veprim të ulët. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat