Pastruesja fiton më shumë se 100 euro në orë duke pastruar shtëpitë e zhveshur - Bota Sot
Pastruesja fiton më shumë se 100 euro në orë duke pastruar shtëpitë e zhveshur

Ndryshe

Pastruesja fiton më shumë se 100 euro në orë duke pastruar shtëpitë e zhveshur

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 10:21
Claire O’Connor

Claire O’Connor kishte punuar më parë si pastruese hotelesh mirëpo vendosi të heq dorë nga kjo puna dhe ta krijonte biznesin e saj.

Nëna e tre fëmijëve tani raportohet se fiton më shumë se 100 euro në orë nga pastrimi i shtëpive të të huajve mirëpo këtë punë e bënë duke qëndruar plotësisht e zhveshur.

Po ashtu ajo foli edhe për punën e saj duke thënë “Nuk ka prekje, nuk ka fotografi. Unë thjesht hyjë brenda, e bëj punën time dhe largohem’.

Claire vendosi edhe çmime të ndryshme, më shumë se 100 euro për të pastruar plotësisht e zhveshur, 90 euro pjesërisht e zhveshur dhe 80 euro për të pastruar vetëm në të brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat