Ther gratë me shiringë të mbushur me spermë

Ndryshe

Ther gratë me shiringë të mbushur me spermë

Më: 1 mars 2020 Në ora: 17:28
Ther gratë me shiringë të mbushur me spermë

Një burrë në Churchton, Maryland, akuzohet se ka therur një grua në një supermarket me një shiringë, dhe analiza e më pasme gjeti spermën brenda saj.

Sulmi i urryer u kap nga një kamera në dyqan, dhe tregon Thomas Byron Stemen që shoqëronte një grua që kthen një karrocë dhe e godet me shiringë. Videoja tregon gruan duke kërcyer lart pas goditjes me shiringë dhe duke u kthyer rreth e rrotull dhe duke provuar të kuptojë se çfarë ndodhi.

I dyshuari gjithashtu filloi ta shikojë dyshemenë, dhe vazhdoi ta ndiqte ndërsa ajo la dyqanin, duke e lënë të qetë.

Pasi u arrestua, spermatozoidet u gjetën në shiringë, dhe policia beson se i njëjti burrë kreu të njëjtat vepra penale në qytet. Ai u përpoq të vriste me shiringë edhe dy gra në dyqan, por nuk arriti dhe tani ndodhet në paraburgim.

Policia kontrolloi shtëpinë e sulmuesit dhe gjeti më shumë shiringa, si dhe një në makinën e tij, e cila ishte gjithashtu plot spermë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat