Shqiponja mbërthen në kthetra peshkaqenin, pamjet po bëjnë xhiro në internet

Ndryshe

Shqiponja mbërthen në kthetra peshkaqenin, pamjet po bëjnë xhiro në internet

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:53
Pamje nga video

Pamje të pabesueshme vijnë nga një plazh në Karolinën e Jugut, ku një shqiponjë ka kapur peshkaqenin e madh dhe bashkë me të fluturon për në fole.

Ky moment nuk i shpëtoi pushuesve në plazh që shikonin me habi.

Videoja është filmuar në plazhin Myrtle ku shihet se si shpendi gjigant ka arritur që të ngrejë peshkaqenin.

Ekspertët kanë vlerësuar se bëhet fjalë për një lloj të veçantë të shqiponjës, që për “specialitet” ka kapjen e peshqve të mëdhenj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat