Çmenduri! 18-vjeçari vret fqinjin dhe videon e krimit e hedh në “TikTok” - Bota Sot
Çmenduri! 18-vjeçari vret fqinjin dhe videon e krimit e hedh në “TikTok”

Ndryshe

Çmenduri! 18-vjeçari vret fqinjin dhe videon e krimit e hedh në “TikTok”

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 08:03
William Durham/Zachary Latham

Një 18-vjeçar nga Amerika ka vrarë fqinjin e tij, vetëm për të realizuar një video për “TikTok”. Mediat e huaja janë shprehur se viktima ka qenë 51-vjeçari William Durham i cili ka ngelur i vdekur në vend nga plagët që kishte marë.

Krimi i Zachary Latham është filmuar nga një kamer amatore e mbajtur nga e dashura e tij dhe është shpërndarë në rrjetin social “TikTok”.

Në video shihet teksa Durham i afrohet makinës së agresorit dhe ky i fundit e godet. Plagët i sollën vdekjen, ndërkohë që prokuroria ka nisur një hetim rreth kësaj ngjarjeje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat